[email protected] tel. 530 201 200

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo - doradczą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze Firm Farmaceutycznych, Medycznych, Lekarzy i Farmaceutów. Perspektywa to zespół konsultantów, doradców i trenerów biznesu. Naszą pasją jest nowoczesne uczenie skutecznego działania, nastawionego na realizację celów biznesowych. Jako Perspektywa działamy z dużymi sukcesami od 2005 roku. Tak jak nasi Klienci wierzymy, że sukces w biznesie zależy od Ludzi - ich umiejętności, nastawienia, samodyscypliny i wiedzy i nawyków. 

Tile image

Misja

Pomagać ludziom i firmom osiągać więcej. Wspierać zmianę sposobu myślenia oraz sposobu działania, stosując autorskie programy szkleniowe. Tworzyć konkretne rozwiązania nastawione na wymierne efekty. Wspierać cele biznesowe i osobiste Klientów. Dostarzczać więcej niż zawiera umowa. Podnosić przychody i jakość życia Klientów. 

Być firmą szkoleniową pierwszego wyboru dla naszych Klientów w branży farmaceutycznej, medycznej, kosmetycznej oraz handlowej. Wspierać rozwojowo na salach szkoleniowych oraz w terenie Przedstawicieli, Kierowników oraz wszystkich, którzy tego potrzebują. 

Być firmą pierwszego wyboru w świadczeniu usługi Outsourcingu Sił Sprzedaży dla firm farmaceutycznych, medycznych, kosmetycznych, hurtowni oraz firm handlowych. 

Wizja

Być firmą szkoleniową pierwszego wyboru dla naszych Klientów w branży farmaceutycznej, medycznej, kosmetycznej oraz handlowej.

Wspierać rozwojowo na salach szkoleniowych oraz w terenie Przedstawicieli, Kierowników oraz wszystkich, którzy tego potrzebują. 

Być firmą pierwszego wyboru w świadczeniu usługi Outsourcingu Sił Sprzedaży dla firm farmaceutycznych, medycznych, kosmetycznych, hurtowni oraz firm handlowych. 

Być firmą zapraszaną jako ekspert ds. szkoleń i outsourcingu na kongresy, zjazdy, sympozja. Być firma zapraszaną jako ceniony ekspert przez TV, Radio, Prasa. 

Uzyskiwać 100% pozytywnych rekomendacji od obsługiwanych Klientów. Zatrudniać powyżej 100 pracowników. Być firmą rozpoznawalną w Polsce jak firma InPost. 

 

Tile image
Oceny logo

0%

Najwyższych ocen użytkowników

Oceny logo

0

Zadowolonych firm

Oceny logo

0

Lat doświadczenia

Oceny logo

0

Zmienionych złych nawyków

Czemu jesteśmy skuteczni?

Nasi trenerzy -  to osoby posiadające praktyczne doświadczenie zdobyte na stanowiskach menedżerskich i trenerskich w firmach farmaceutycznych oraz licznych projektach szkoleniowych przeprowadzonych wśród klientów z branży farmaceutycznej. To osoby, którym Prawo Farmaceutyczne , Ustawa Farmaceutyczna czy tez specyfika rynku farmaceutycznego są znane nie tylko z teorii, ale i z praktyki. To osoby obznajomione nie tylko z technikami promocyjno – sprzedażowymi, ale także z językiem medycznym, wiedzą z jednostek chorobowych i znajomością leków z wielu grup terapeutycznych. Sprawia to, iż stanowią dla uczestników szkolenia nie tylko autorytet z zakresu umiejętności  i kompetencji, których poziom jest w jego trakcie podnoszony, ale są także partnerem w merytorycznych dyskusjach z zakresu medycyny i farmakologii.


Praktyczne podejście do na realizacji celów Klienta/Zleceniodawcy - wyróżniamy się tym, że każde szkolenie przygotowujemy w oparciu o indywidualną analizę potrzeb naszego Klienta, dostosowując program do potrzeb i oczekiwań, uwzględniając zasoby i kompetencje uczestników. Za każdym razem szkolący się pracują na realnych przykładach ze swojego życia zawodowego i efekty szkolenia będą mogli niezwłocznie zaimplementować w pracy. Mogą w warunkach treningu przećwiczyć sytuacje, które mieli lub których się spodziewają. Praca jest ich naturalnym polem do ćwiczenia i rozwijania umiejętności, które zostały im zaproponowane na warsztatach. Taki model pozwala przeprowadzić efektywne szkolenie, gdzie pracownicy mają możliwość dyskusji o nurtujących ich tematach, co sprawia, że szkolenia są dla nich ciekawe, a wiedza na nich zdobyta może być niezwłocznie wdrażana w celu podniesienia ich skuteczności działania. W zdecydowanej większości przypadków program naszych szkoleń stanowią ćwiczenia praktyczne ( 80% czasu szkolenia), a dostarczenie wiedzy teoretycznej zajmuje do 20% czasu szkolenia. Zajęcia odbywają się w formie aktywnego treningu, w którym uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną w danej dziedzinie oraz umiejętności praktyczne potrzebne do zastosowania jej w działaniu.


Efektywność - pracujemy metodami, które dają możliwość opanowania nowych umiejętności, zachowań i nawyków w łatwy i skuteczny sposób, w atmosferze akceptacji, wyzwalającej ciekawość i poczucie komfortu. Nasze szkolenia są zorientowane na osiąganie pożądanych rezultatów, wprowadzając zmiany z poszanowaniem odrębności i wartości świata drugiej osoby.

Tile image

Tomasz Tynderenda - Trener dyplomowany przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Certyfikowany Coach International Coaching Community, Akredytowany Konsultant Insights Discovery , DiSC Classic oraz International Coaching Community.

Twórca i Partner Zarządzający w Firmach: Perspektywa - Szkolenia, Doradztwo, Coaching oraz Perspektywa Outsourcing Pharma. Zajmuje się projektami związanymi z przywództwem i rozwojem Przedstawicieli Medycznych Przedstawicieli Farmaceutycznych oraz Kadry Kierowniczej. W firmie odpowiedzialny również za rozwój Zespołu Trenerów. Specjalizuje sięw projektach dotyczących zarządzania sprzedażą, zarządzania zespołami, negocjacjach i komunikacji interpersonalnej oraz prezentacji publicznej. Prowadzi indywidualny oraz grupowy coaching.Ukończył Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Laboratorium Psychoedukacji, studium podyplomowe Trener Grupowy w Warszawie. Absolwent Wydziału Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznegow Warszawie. Studiował w Instytutucie Analizy Grupowej ,,Rasztów” w Warszawie. Uczestnik Akademii Treningu Mentalnego. Tworzy know-how firm szkoleniowych Perspektywa oraz tworzył w firmach szkoleniowych Schenk Institute, ISD

Praktyczne umiejętności zdobywał jako Przedstawiciel Medyczny, Przedstawiciel Handlowy, KAM, trener oraz osoba zarządzająca szkoleniami w międzynarodowych korporacjach. Tworzył i realizował zaawansowane projekty szkoleniowe zarówno dla Przedstawicieli Medycznych, Farmaceutycznych, Handlowych jak i kadry zarządzającej i trenerskiej.Tworzył programy typu,, Executive Coaching” dla kadry kierowniczej.Pracował w działach HR w amerykańskich oraz europejskich korporacjach takich jak: Schering Plough CEAG, Aventis Pharma, Sanofi-Aventis. Zarządzał także zespołami Sprzedażowymi jako Krajowy Kierownik Sprzedaży. Prowadził szkolenia dla większości firm obecnych na polskim rynku farmaceutycznym.

Dariusz Blaszczyk - trener, coach, konsultant.

Jako trener, coach, konsultant, specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych, komunikacyjnych, „zarządzania terenem”, „zarządzania klientem". Pracuje z zespołami sprzedaży, managerami średniego i wyższego szczebla. Prowadzi szkolenia grupowe, treningi - warsztaty i coaching indywidualny.
Doświadczenie zawodowe
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Podyplomowego Sudium Polsko- Amerykańskiego Centrum Zarządzania przy Uniwersytecie Łódzkim. Ma ponad 20 letnie doświadczenie korporacyjne zarówno w pracy w firmach polskich jak i międzynarodowych.
Pracował na rynkach: Farmaceutyczym, Sprzętu medycznego - zabiegowego, Usług medycznych, Telemedycyny, zarówno w firmach brandowych jak i generycznych jako Reprezentant Medyczny, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Krajowy Kierownik Sprzedaży, Dyrektor Sprzedaży.
Jako Trener samodzielnie przeprowadził około 900 dni szkoleniowych.
Prowadzi zajęcia grupowe – szkolenia, treningi, warsztaty, spotkania robocze zespołów oraz
coachingi. Specjalizuje się w praktycznym zastosowaniu technik sprzedażowych,
komunikacyjnych i zarządczych zdobytych w trakcie szkoleń, badaniami potrzeb grupy docelowej, analizą potrzeb szkoleniowych, wytyczaniem celów szkoleniowych i planowaniem adekwatnych działań. Tworzy materiały szkoleniowe, plany szkoleń i scenariusze oraz sposoby ewaluacji procesu szkoleniowego.
Tworzył i prowadził szkolenia między innymi dla pracowników takich firm jak:
Polpharma, Astra Zeneca, Sanofi, Gedeon Richter, Sandoz, Johnson & Johnson – Cordis / Codman,
LUX MED, Leciva, Zentiva, Nowa Era, Lukas Bank.

Tile image
Tile image

Marek Klocek- Trener, Coach, Konsultant, Psychoterapeuta.

Prowadzenie szkoleń sprzedażowych, rozwojowych i komunikacyjnych, treningi rozwoju osobistego o charakterze neuro- coachngów.

Wykształcenie: mgr pedagogiki, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny.

Absolwent Akademii im Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Szkoły Terapii Poznawczo- behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Ponad 15 letnie doświadczenie trenerskie, w tym korporacyjne, w zakresie działalności własnej jak również współpracy z firmami szkoleniowymi. Od początku drogi trenerskiej związany z branżą farmaceutyczną i w większości przeprowadzonych szkoleń miały one miejsce w tym obszarze. 

Zakres doświadczeń zawodowych obejmuje również metodykę projektowania szkoleń, badania potrzeb szkoleniowych, analizę potrzeb szkoleniowych, wyznaczanie celów szkoleniowych i planowanie adekwatnych działań, współudział w tworzeniu projektów szkoleniowych, systemach oceny kompetencji, badaniu i ocenie kompetencji pracowników szczebla średniego i kadry menadżerskiej.

Prowadzenie szkoleń między innymi dla pracowników takich firm jak:

Glaxo SmithKline, Pfizer, Sanofi-Aventis, Teva, Baxter, Sanofi Pasteur, Bayer Diabetes Care, Gedeon Richter, Egis, Adamed, Biofarm, Glenmark, Recordati, Nutricia, Polfa Warszawa, Celon Pharma, ConvaTec, Labor, VULCAN, WBK.

Marek Płoucha - trener biznesu, lekarz, coach, terapeuta

Licencjonowany Coach ICC od 2005 roku, Master i Team Coach EMCC od 2013. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i grupowym; biznesowym, interwencyjnym, executive i life coachingu. Twórca autorskiej metody Adventure Coaching.  Najbliżej mu do holistycznego pojmowania coachingu i człowieka. Wielką wagę przywiązuje do równowagi tego co fizyczne, z tym co psychiczne i duchowe.


Od ponad 20 lat tworzy i prowadzi szkolenia, zarówno wewnątrz dużych korporacji jak i dla klientów indywidualnych. Przez wiele lat związany z branżą farmaceutyczną. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie (zarządzał zespołami i wielomilionowym budżetem). Specjalizuje się w rozwoju kompetencji menedżerskich, umiejętności psychospołecznych i zarządzaniu sprzedażą.


Absolwent MBA, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, absolwent Studium Psychologii Zorientowanej na Proces, Akredytowany konsultant Discovery Insights, akredytowany Coach Izby Coachingu, akredytowany konsultant Power Intelligence, licencjonowany terapeuta EMDR.


Prywatnie pasjonuje się żeglarstwem morskim i narciarstwem poza trasowym. Uwielbia gotować, szczególnie dania inspirowane kuchnią basenu M. Śródziemnego. Regularnie uczy żeglarstwa morskiego. Przepłynął Ocean Atlantycki i opłynął Przylądek Horn.

Tile image
Tile image

Izabela Plaskaty - Coach z akredytacją ACC International Coach Federation, Konsultant Insights Discovery

Ponad 20 lat pracowała w międzynarodowych firmach farmaceutycznych na różnych stanowiskach. 18 lat jako manager, związana ze sprzedażą. Była coachem, mentorem i trenerem. Prowadziła coachingi indywidualne i grupowe, szkolenia sprzedażowe, medyczne i marketingowe.


Wie jak być liderem, jak budować zespół, motywować, zarządzać zmianą, jak dbać o dobrą komunikację. Prowadzi szkolenia z typów osobowości i indywidualnych stylów funkcjonowania oraz   skutecznego komunikowania się. Jako coach pomaga ludziom w budowaniu pewności siebie, szukaniu inspiracji, inicjowaniu zmian, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach.


Interesuje się technikami radzenia sobie ze stresem  oraz możliwościami i ograniczeniami naszego mózgu. Kocha góry o każdej porze roku. Tam  łapie dystans i ładuje akumulatory.

Tile image

 

 

 

Otrzymane certyfikaty

Tile image

Tile image

Tile image

Tile image

Tile image

Tile image