[email protected] tel. 530 201 200

Outsourcing Przedstawicieli Medycznych

Dostarczamy satysfakcję i zadowolenie

W krótkim czasie budujemy skuteczne wyróżniające się na rynku zespoły. Wyróżnia nas skuteczne działanie, udokumentowane wynikami (IQVIA,PEX). Pracujemy dla największych oraz mniejszych, często osiągając pozycje lidera w danej kategorii. Jesteśmy rozpoznawalnym i bardzo dobrze postrzeganym przez doświadczonych pracowników i kandydatów, pracodawcą na rynku farmaceutycznym. Zarówno na sali szkoleniowej jak i w terenie wyszkoliliśmy kilka tysięcy pracowników firm farmaceutycznych, medycznych, kosmetycznych, lekarzy i farmaceutów.

Budujemy struktury sił sprzedaży i wsparcia biznesu od samego początku, lub wzmacniamy już istniejące zespoły. Ponieważ czas to pieniądz, jestęśmy w stanie zbudować wyróżniajcy się na rynku zespół od podstaw w kilka tygodni.

W ramach powierzonych nam projektów rekrutujemy, zatrudniamy, oraz starannie przygotowujemy do pracy zatrudnionych Pracowników, których wzmacnaiamy rozwojowo w trakcie trwania projektu. Stale monitorujemy wyniki pracy zatrudnionych Pracowników.

Gwarantujemy poczucie satysfakcji, komfortu  i zadowolenia z naszych usług. Naszą misję Outsourcingu Sił Sprzedaży realizujemy od 2005 r.

W trakcie naszego wieloletniego doświadczenia mieliśmy zaszczyt  oraz  przyjemność prowadzenia projektów skierowanych do lekarzy, aptek, placówek medycznych, sieci i hurtowni.

Posiadamy bardzo pozytywne, udokumentowane referencje.

Jeśli poszukujesz skutecznego partnera, który z całych sił wesprze Twój biznes to dobrze trafiłeś i zapraszamy do kontaktu: tel: 697 714 732

 

Tile image

Outsourcing Sił Sprzedaży

Od wielu lat skutecznie wspieramy firmy farmaceutyczne, medyczne  realizując powierzone nam cele i zadania.

Wyznaczamy nowe kierunki, którymi inni podążają za nami. Wierzymy, że największym kapitałem w organizacji są ludzie.

Podążamy za potrzebami naszych Klientów, bo to ich perspektywa jest dla nas najważniejsza.

Sposób w jaki działamy polega  na zaprojektowaniu i przeprowadzeniu usług, pozwalających osiągnąć naszym Klientom zamierzone cele biznesowe.

Nasze zespoły to przegotowani merytorycznie i sprzedażowo Przedstawiciele, Kierownicy oraz Pracownicy Wsparcia Biznesu.

Prowadzimy projekty skierowane do lekarzy specjalistów, lekarzy POZ, aptek, sieci i hurtowni.

Do Państwa dyspozycji oddajemy najbardziej doświadczonych managerów, specjalistów i konsultantów, którzy są praktykami w dziedzinach Sprzedaży, Marketingu, HR, Rekrutacji, Zarządzania a także trenerów i coachów doskonałości zawodowej.

Obsługa Najwyższej Jakości

 Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenia rekrutacyjne, doświadczenia w obsłudze personalnej zatrudnionych pracowników, oraz długoletnie doświadczenia w budowaniu i  zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. 

Proponujemy kompleksową obsługę, dzięki czemu otrzymujecie Państwo indywidualnie dopasowany serwis, który gwarantuje poczucie satysfakcji z osiągnięcia zakładanych celów biznesowych.

Służymy doświadczeniem we współpracy z ośrodkami medycznymi, lekarzami różnych specjalizacji,  aptekami, farmaceutami, hurtowniami.

Oferujem wsparcie w obszarze działań marketingowych, sprzedażowych         a także w zarządzaniu zespołami rozproszonymi.

Tile image
Tile image

Pasja i zaangażowanie

,,Wybierz pracę, którą kochasz a nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia w życiu'' - Konfucjusz.

Outsourcing, szkolenia i rozwój pracowników a także wsparcie naszych klientów to nasza PASJA, którą żyjemy 24 godziny na dobę przez 365 dni      w roku.

Państwa zadowolenie z naszej współpracy jest dla nas priorytetem. Szanujemy Państwa czas i pieniądze.

Oferujemy współpracę opartą na zufaniu, która gwarantuje Państwu zysk, oszczędność oraz bezpieczeństwo.

Nasi Konsultanci w trakcie projektu budują partnerskie relacje, okazują szczerą życzliwość, cierpliwość i zrozumienie.

W Perspektywie dzielimy się z Państwem pasją, wiedzą oraz doświadczeniem mając na uwadze świadomość celu biznesowego  Projektu.

Korzystna Inwestycja

Jakie korzyści? Perspektywiczna współpraca , która zapewnia dostęp do zasobów, baz danych, analiz rynkowych, możliwości i serwisu specjalistycznej firmy Perspektywa.

Zyskujesz efektywnego, uczciwego i skutecznego partnera w biznesie, zachowując możliwość wybrania dla siebie optymalnej formy współpracy.

Jesteśmy gwarantem szybkości podejmowania elastycznych decyzji  w odpowiedzi na zmiany rynkowe.

Umożliwiamy wymierne efekty współpracy mierzonych wskaźnikami rynkowymi (IQVIA, PEX).