O Nas

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze Firm. Perspektywa to zespół konsultantów, doradców personalnych i trenerów biznesu. Naszą pasją jest nowoczesne uczenie skutecznego działania nastawionego na realizację celów biznesowych. Jako Perspektywa działamy z dużymi sukcesami od 2005 roku. Wg naszych Klientów wyróżnia nas innowacyjny know – how, nastawienie na cele biznesowe Klienta, doświadczenie i osobowość naszych trenerów.

Dotychczas zaufało nam już kilkadziesiąt firm i organizacji międzynarodowych i krajowych. Tak jak nasi Klienci wierzymy, że sukces w biznesie zależy od Ludzi – ich umiejętności, nastawienia, samodyscypliny i wiedzy. Już dzisiaj możesz pomyśleć o swojej dalszej karierze oraz rozwoju i rozpocząć współpracę z renomowaną firmą branży szkoleniowo – doradczej. [spacja] W trakcie naszych szkoleń nie tylko dostarczamy wiedzę teoretyczną, ale wykorzystujemy doświadczenie i umiejętności uczestników związane z ich działalnością w firmie. Szkolący się pracują na realnych przykładach ze swojego życia zawodowego, a i efekty szkolenia będą mogli niezwłocznie zaimplementować w pracy. Mogą w warunkach treningu przećwiczyć sytuacje, spodziewają w których uczestniczyli lub które mogą wystąpić w przyszłości. Praca będzie ich naturalnym polem do ćwiczenia i rozwijania umiejętności, które zostały im zaproponowane na szkoleniach. Nasze zajęcia odbywają się w formie aktywnego treningu, w którym uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę w danej dziedzinie oraz umiejętności praktyczne potrzebne do zastosowania jej w działaniu.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to skuteczne: szkolenia dla aptek, szkolenia dla farmacji, szkolenia dla firm farmaceutycznych, szkolenia farmaceutyczne, szkolenia sprzedaż w aptekach, szkolenie dla przedstawicieli farmaceutycznych, zwiększenie sprzedaży w aptekach szkolenie, szkolenia dla firm farmaceutycznych, komunikacja z pacjentem. Pracujemy metodami, które dają możliwość opanowania nowych umiejętności, zachowań i nawyków w łatwy i skuteczny sposób, w atmosferze akceptacji, wyzwalającej ciekawość i poczucie komfortu. Nasze szkolenia są zorientowane na osiąganie pożądanych rezultatów, wprowadzając zmiany z poszanowaniem odrębności i wartości świata drugiej osoby. Kładziemy nacisk na myślenie kreatywne i metody integrowania wiedzy z doświadczeniem.

Jednym z warunków intensywnego uczenia się jest przyjazna dobra atmosfera, jaką wspólnie z uczestnikami tworzymy podczas każdego szkolenia. Stosowane przez nas metody gwarantują wysoką jakość i skuteczność szkolenia, efektywne wykorzystanie czasu i łatwość stosowania nabytej wiedzy i umiejętności w codziennej praktyce. Trening w przeważającej większości składa się z ćwiczeń indywidualnych, zespołowych, w małych grupach, projektowania interakcji. Uczestnicy otrzymają materiały do wykorzystania podczas treningu oraz do samodzielnej pracy po szkoleniu.

Do Twojej dyspozycji stawiamy Osobowość Naszych Trenerów , którzy w trakcie szkolenia budują partnerskie relacje, okazują życzliwość, cierpliwość i zrozumienie. Nasi trenerzy przekazują pasje oraz świadomość celu w trakcie działania. Uczą pragmatyzmu biznesowego i koncentracji na wynikach dzięki czemu otrzymujesz szkolenia, które są dopasowane do poziomu kompetencji każdego uczestnika a sam proces przebiega w przyjaznej atmosferze.

© Perspektywa 2018 – Szkolenia&Doradztwo&Coaching
Obsługa informatyczna EremSYS