[email protected] tel. 530 201 200

Szkolenia

Sztuka Prezentacji - Wystąpienia Publiczne

Coaching Indywidualny

S-TEAM

Insights Discovery w pracy Przedstawiciela Medycznego. Bezpłatna sesja informacji zwrotnej.

Jak zwiększyć swoją skutecznoś w komunikacji biznesowej? Jak budować porozumienie z bliskimi osobami? Jak lepiej zrozumieć motywy swojego postępowania? Jak rozpoznać potrzeby w komunikacji naszych rozmówców? 

Na te pytania znadziesz odpowiedź na jednym z najbardziej efektywnych i pożądanych szkoleń, które dostarczamy naszym partnerom. Na pytania te odpowiada praktyczny, ceniony na całym świecie warsztat pt:,, Insights Discovery’’ poszeżone o autorskie know-how firmy Perspektywa. 

W trakcie tego szkolenia dostarczamy praktyczną wiedzę oraz umiejętności w zakresie skutecznej komunikacji Przedstawicieli w biznesie, negocjacjach, sprzedaży i zarządzaniu zespołem z wykorzystaniem typologii jungowskiej.  Wiedza i praktyka dopsaowana jest do rzeczywistości pracy Przedstawicieli Medycznych oraz Kierowników Regionalnych. 

Uczestnicy szkolenia pracują na realnych przykładach z życia zawodowego i efekty będą mogli niezwłocznie zaimplementować w codziennej pracy.

Szkolenie przygotowane jest tak, aby uczestnicy w warunkach treningu przećwiczyli konkretne sytuacje w gabinetach lekarskich, które są dla nich wyzwaniem w obecnej rzeczywistości.

Warsztat jest naturalnym polem do ćwiczenia i rozwijania umiejętności komunikacji interpersonalnej zarówno zawodowej jak i prywatnej.

W trakcie szkolenia każdy uczestnik pracuje na swoim PROFILIU OSOBOWOŚĆI, który opisuje jego styl komunikacji.

Każdy z uczestników otrzyma wskazówki dotyczące ścieżki kariery zawodowej oraz wskazówki dotyczące dalszy rozwój kompetencji interpersonalnych. Na każdym etapie procesu świadczymy pełen serwis konsultacyjny.

Posiadamy międzynarodową akredytację szkolenia Insights Discovery. Model Insights Discovery™ zakłada, że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny, ma własny styl działania, indywidualne potrzeby i oczekiwania. Różnice w tym zakresie stanowią ogromną siłę organizacji.

Przed szkoleniem proponujemy wykonanie Profilu Indywidualnego Insights Discovery™, który  jest narzędziem wspomagającym rozwój indywidualny pracownika oraz całego zespołu.

Po szkleniu każy uczestnik otrzymuje bezpłatną sesję informacji zwrotnej (30 min.) dotyczącą wskazówek do dalszego rozwoju oraz nieograniczony w czasie serwis konsultacyjny.

Profil Insights wraz ze szkoleniem jest doskonałym wsparciem dla uczestników w pogłębianiu wiedzy na temat samych siebie, swojego stylu działania i jego wpływu na relacje z innymi osobami w środowisku pracy. Jednocześnie Profil wskazuje kierunki rozwoju osobistego, pomagając zwiększyć efektywność działań zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym.

Więcej informacji: [email protected] tel. 697 714 732

Zapytaj o szkolenie

Co zyskujesz?

Wybierając nasze usługi, zyskasz kompetentnego, doświadczonego, skutecznego i elastycznego partnera, który dopasuje się do Twoich potrzeb oraz uwzględni aktualne cele i możliwości.

Innowacyjny know-how

Dostęp do najskuteczniejszych, opracowanych przez naszych specjalistów programów szkoleniowych.

Przewaga nad konkurencją

Indywidualny i dostosowany do Twoich potrzeb plan skutecznego działania, minimalizujący straty i generujący zyski.

Rozwój kompetencji zespołu

Zmiana myślenia i działania z nastawieniem na realizację celów oraz jakość kontaktów interpersonalnych.

Zintegrowanie pracowników

Zespół skoncentrowany na wypracowanej wizji firmy, gotowy realizować założone cele i działać dla jej wspólnego dobra.

Kompetencje indywidualne

Rozwój każdego pracownika oparty na pewności podejmowanych działań i posiadaniu przydatnej wiedzy branżowej

Konkretne rozwiązania

Dopracowany i konkretny plan działania krok po kroku, uwzględniający aktualne możliwości firmy oraz wymogi rynku.